Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Jacek Nawrocki: Rywalki podarowały nam wiele punktów

Jacek Nawrocki: Rywalki podarowały nam wiele punktów

fot. FIVB

Reprezentacja Polski w nocy z soboty na niedzielę odniosła swoje trzecie zwycięstwo w tegorocznej edycji World Grand Prix. Trener Jacek Nawrocki jednak nie był do końca zadowolony po meczu z Kanadą. Dziś w nocy Polki zagrają z gospodyniami, Argentynkami.

Opiekun reprezentacji Polski pomimo wygranej nie był do końca zadowolony z postawy swoich podopiecznych. – Nie sądzę, abyśmy zagrali dużo lepiej niż w meczu przeciwko Holenderkom. Trzeba jasno przyznać, że to reprezentacja Kanady podarowała nam wiele punktów po swoich własnych błędach. Wciąż w naszej grze jest wiele rzeczy, które musimy poprawić, aby grać na wyższym poziomie – przyznał selekcjoner biało-czerwonych.

– Według mnie dziś nasza zagrywka stała na wyższym poziomie w porównaniu do meczu piątkowego i to wydaje się było kluczem do zwycięstwa. Starałyśmy się także dobrze grać w obronie – powiedziała Daria Paszek. Już w nocy z soboty na niedzielę biało-czerwone zagrają z Argentyną, gospodyniami turnieju w Formosie. – Argentyna to zespół, który bardzo dobrze broni, więc musimy pokazać to, co potrafimy najlepszego. Jestem pewna, że to będzie dla nas ciężki mecz – nie ukrywała kapitan naszego zespołu.

Zdenerwowany po spotkaniu był szkoleniowiec reprezentacji Kanady. – Moim zdaniem nie byliśmy do końca skoncentrowani, graliśmy bardzo wolno. Sądzę także, że zbyt długo wchodziliśmy w mecz, nie graliśmy na tak wysokim poziomie, jak w meczu z Argentyną. W spotkaniu z Holandią nie mamy kompletnie nic do stracenia, jest to zespół, który nas zdecydowanie przewyższa – powiedział Arnd Ludwig. – Nie graliśmy tak konsekwentnie, jak w piątek. W niedzielę będzie na pewno pożyteczny dla nas sprawdzian z Holandią – przyznała kapitan Kanady Brittany Page.źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved