Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Gstaad Major: Kołosińska i Brzostek kończą wygraną i awansem

Gstaad Major: Kołosińska i Brzostek kończą wygraną i awansem

fot. FIVB

Kinga Kołosińska i Monika Brzostek zakończyły rozgrywki grupowe zwycięstwem. Po dwóch porażkach polska dwójka pokonała duet Pata/Matauatu i dzięki temu awansowała do kolejnej rundy rozgrywek w turnieju Gstaad Major.

Mimo że naszym reprezentantkom nie najlepiej szło od początku zawodów w Gstaad, to Monika Brzostek i Kinga Kołosińska w najważniejszym momencie potrafiły zmobilizować swoje siły. Co prawda duet z Vanuatu nie stanowił wielkiego zagrożenia, ale jednak w dotychczasowych meczach spisywał się lepiej od biało-czerwonych. W obu spotkaniach para Pata/Matauatu urywała rywalkom seta, Polki ponosiły dwusetowe porażki.

W pojedynku decydującym o awansie do kolejnej rundy Gstaad Major nasze reprezentantki spisywały się już dużo lepiej od pary z Vanuatu, dzięki czemu wygrały dość pewnie w każdym z rozegranych dwóch setów. W tych ważnych momentach Polki potrafiły skuteczniej uderzyć w kontrze czy też z pola zagrywki. Rywalki popełniły też kilka błędów, które zaważyły na wyniku.

Kolejne starcie w I rundzie pucharowej nasze reprezentantki rozegrają już w piątek.Kołosińska/Brzostek POL [24] – Pata/Matauatu VAN [25] 2:0
(21:16, 21:15)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved