Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > CEV Satellite Vaduz: Spacerek Kosiaka i Rudola w kwalifikacjach

CEV Satellite Vaduz: Spacerek Kosiaka i Rudola w kwalifikacjach

fot. CEV

Maciejowie Kosiak i Rudol bez większych problemów pokonali w kwalifikacjach serbską parę Galesev/Jovanović i awansowali do turnieju głównego zawodów z cyklu CEV Satellite, które rozgrywane są w Vaduz. Udział w main draw zapewniony już wcześniej miała para Bryl/Kujawiak.

Pojedynek z Serbami od początku do końca toczył się pod dyktando biało-czerwonych, którzy szybko narzucili swój rytm gry i kontrolowali sytuację na boisku. Pomiędzy zespołami widać było różnicę klas, toteż premierowa odsłona zakończyła się pewnym zwycięstwem Kosiaka i Rudola – 21:16. W drugiej partii dominacja Polaków była jeszcze bardziej widoczna. Ostatecznie rozstawieni z numerem 4 w kwalifikacjach nasi siatkarze zwyciężyli 21:13 i po 33 minutach gry mogli cieszyć się z awansu do turnieju głównego zawodów w Vaduz.

Tym samym w main draw zobaczymy dwa duety z Polski – oprócz Kosiaka i Rudola, udział w I rundzie turnieju głównego z urzędu zapewniony mieli Michał Bryl i Kacper Kujawiak. Obie biało-czerwone pary od piątku walczyć będą o zwycięstwo w zawodach, które potrwają do niedzieli.

Kwalifikacje:
Galesev/Jovanović SRB [13] – Kosiak/Rudol POL [4] 0:2
(16:21, 11:21)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved