Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Trzon drużyny z Jastrzębia-Zdroju zachowany

Trzon drużyny z Jastrzębia-Zdroju zachowany

fot. archiwum

Cztery zawodniczki opuściły po sezonie pierwszoligowy zespół siatkarek KS Jastrzębie-Borynia i w ich miejsce pojawiły się cztery nowe. Trzon zespołu został więc zachowany, ale to zapewne nie koniec zmian w drużynie prowadzonej przez trenera Jarosława Bodysa.

Za przyjęcie nadal odpowiadać będą Agnieszka Starzyk-Bonach, Agnieszka Bodys i Marta Jędrysik. Na prawe skrzydło po długiej przerwie i rehabilitacji powraca Karolina Michalkiewicz. W ataku zobaczymy również Agnieszkę Mitręgę. Do zespołu po operacji kręgosłupa powraca także Sylwia Andrysiak. W zespole pozostanie również rozgrywająca Izabela Soja.

Do sztabu trenerskiego w składzie Jarosław Bodys i Damian Szczepanik dołączy operowana Judyta Gawlak, która będzie pełnić rolę fizjoterapeutki.

Z zespołu do PSPS-u Chemika Police odeszła libero Joanna Nickowska. Zastąpi ją na tej pozycji Agnieszka Szczypka, która poprzedni sezon spędziła w drugoligowym zespole PLKS Pszczyna Dębowiec. Z klubem żegnają się również przyjmująca Angelika Wardęga, środkowa Sandra Osuchowska i rozgrywająca Aleksandra Grzeszczak. Nowymi twarzami w zespole trenera Bodysa będą skrzydłowe Karolina Pawłowska, która w poprzednim sezonie reprezentowała barwy AZS-u Politechniki Śląskiej Gliwice, i Gabriela Ponikowska z PLKS-u Pszczyna Dębowiec oraz środkowa Magdalena Pytel z Ekstrimu Gorlice. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie wraz z Izabelą Soją kierował rozegraniem jastrzębianek.źródło: inf. własna, ks-borynia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved