Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Możdżonek wraca do PlusLigi, zagra w Cuprum

Marcin Możdżonek wraca do PlusLigi, zagra w Cuprum

fot. Joanna Skólimowska

Marcin Możdżonek ostatni sezon spędził w tureckim Halkbanku Ankara. Teraz wraca do polskiej ligi i będzie grać w zespole z Lubina. - Oferta Cuprum bardzo mi się spodobała, bo ten klub buduje mocny zespół na kolejne lata - mówi środkowy reprezentacji Polski.

Marcin Możdżonek był ostatnim siatkarzem w reprezentacji Polski, który nie miał jeszcze umowy na kolejny sezon. Dzisiaj to się zmieniło, bo mierzący 215 centymetrów zawodnik dogadał się z Cuprum. Siódmy zespół poprzednich rozgrywek poszukiwał dobrego środkowego po tym, jak do Resovii odszedł Dmytro Paszycki, a karierę zakończył Łukasz Kadziewicz. Lubinianie już wcześniej pozyskali Dawida Gunię z Transferu Bydgoszcz, teraz dogadali się z Możdżonkiem, który poprzedni sezon spędził w Halkbanku Ankara wspólnie z Michałem Kubiakiem.

Już w marcu zwrócił się do mnie trener Cuprum Gheorghe Cretu. Miałem inne propozycje, między innymi z ligi włoskiej, ale albo nie zgadzały się pieniądze, albo przeszkadzał limit obcokrajowców. Oferta Cuprum bardzo mi się spodobała, bo ten klub buduje mocny zespół na kolejne lata – mówi Możdżonek.

Więcej w Przeglądzie Sportowymźródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved