Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pekpol stawia na młodość

Pekpol stawia na młodość

fot. archiwum

Niemal do końca dobiegło już kompletowanie składu Pekpolu Ostrołęka na nowy sezon. Zanosi się na to, że będzie on mieszanką rutyny z młodością z naciskiem na młodość. Działacze ekipy znad Narwi szukają jeszcze jednego środkowego.

Działacze Pekpolu najpierw skompletowali kadrę na pozycji rozgrywającego, gdzie występowali będą Michał Tomczak i Jakub Nowosielski. Do Patryka Szwaradzkiego na atak dołączył Rafał Faryna. To 21-letni wychowanek Czarnych Radom, który w minionym sezonie reprezentował Campera Wyszków. Nie tylko był zmiennikiem na ataku Kaczorowskiego, ale również z konieczności występował na środku siatki, zbierając dodatkowe doświadczenie.

Skompletowane zostało także przyjęcie w drużynie prowadzonej przez trenera Dudźca. Do Dominika Zalewskiego i Piotra Cichockiego, którzy przedłużyli kontrakty z Pekpolem, dołączyło dwóch nowych graczy na tej pozycji. Pierwszym z nich jest Ernest Plizga. To 22-latek, który przygodę z siatkówką rozpoczął w Tempie Chełm. Ma na swoim koncie także występy w barwach Metra Warszawa, AZS-u Częstochowa (Młoda Liga), a ostatnie sezony spędził w Błękitnych Ropczyce. Drugi to Daniel Ostrowski. To kolejny wychowanek Czarnych Radom, który trafił do Ostrołęki. Ten przyjmujący ma 23 lata, a ostatnio grał w II-ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki.

W Pekpolu znalazło się także miejsce dla Krzysztofa Kołodzieja, który ma stanowić defensywny filar zespołu znad Narwi. To 22-letni libero, który poprzednio grał w Młodej Lidze w barwach Cuprum Lubin. Jest on wychowankiem Norwida Częstochowa, a poza tym grał także w Morzu Bałtyk Szczecin. Obecnie w składzie ostrołęckiej ekipy jest jeszcze luka na środku siatki, gdzie występowali będą Rafał Obermeler i Daniel Szaniawski.Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved