Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Chemik Police odkrył karty

Chemik Police odkrył karty

fot. orlenliga.pl

Tuż przed ostatnim meczem fazy grupowej Ligi Światowej Polaków skład na przyszły sezon ogłosiła drużyna mistrzyń Polski - Chemik Police. Potwierdziła się większość wcześniejszych spekulacji. Na ataku zagra Kolumbijka, Madelaynne Montano.

Na konferencji prasowej oprócz składu ogłoszono także nowego partnera klubu, firmę Energopol Szczecin S.A. Trenerem zespołu pozostanie Giuseppe Cuccarini. Celem, jaki stawia sobie klub, ma być awans do Final Four Ligi Mistrzyń. Nowymi zawodniczkami w Policach są reprezentantki Polski: Joanna Wołosz, Izabela Bełcik i Paulina Maj-Edwardt. – Jestem szczęśliwa, że trafiłam do Chemika. Jest to klub, w którym można się rozwijać i myśleć o sukcesach na arenie międzynarodowej. Polska liga będzie silniejsza, więc meczów na dobrym poziomie będzie mnóstwo. Również z reprezentacją chcemy popracować, by siatkówka wskoczyła na wyższe tory. Nie mogę się doczekać sezonu – powiedziała na konferencji prasowej Wołosz. Wtórowała jej także nowa libero Chemika. – To, o co mi chodziło, to gra na wysokim poziomie. Tęskniłam za europejskimi pucharami – przyznała Maj.

Na przyjęciu mocnym ogniwem zespołu będzie reprezentantka Czech, Helena Havelkova. O atak zadbać ma Kolumbijka Madelaynne Montano, która w ostatnim sezonie wraz z Fenerbahce sięgnęła po mistrzostwo Turcji. – Mam tę wielką przyjemność, że wreszcie będę mogła zagrać w Polsce więcej aniżeli jeden mecz. Śledziłam Orlen Ligę i cieszę się, że będę częścią Chemika – dodała Kolumbijka.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved