Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Ślepsk i Pekpol odsłonili kolejne karty

I liga M: Ślepsk i Pekpol odsłonili kolejne karty

fot. archiwum

Kolejni dwaj zawodnicy ustalili warunki pozostania w Ślepsku na sezon 2015/2016. Mowa o libero Krzysztofie Andrzejewskim i przyjmującym Jakubie Urbanowiczu. Następne nazwiska nowych zawodników podał także Pekpol Ostrołęka.

Wiele wskazuje także na to, że ze Ślepska do Kęczanina Kęty przeniesie się Bartłomiej Kluth. Wstępny termin rozpoczęcia przygotowań siatkarzy to 3 sierpnia. Znane są też terminy rozpoczęcia i zakończenia sezonu ligowego oraz VI Memoriału Józefa Gajewskiego.

Memoriał, z udziałem czterech lub sześciu drużyn, rozegrany zostanie w dniach 25-27 września, natomiast rozgrywki I ligi rozpoczną się 3 października 2015 i zakończą 31 maja 2016 r. Jeśli przy ustalaniu terminarza zostanie zastosowany klucz z poprzednich sezonów, to Ślepsk na inaugurację zmierzy się na wyjeździe z AGH AZS Kraków.

Do Ostrołęki z kolei przeniesie się Rafał Faryna, który będzie partnerem Patryka Szwaradzkiego na pozycji atakującego. Faryna ma 21 lat i ostatni sezon spędził w Camperze Wyszków. Zawodnik mierzy równe 200 cm wzrostu i ma za sobą już także występy w Młodej Lidze i w PlusLidze w barwach Cerradu Czarnych Radom. Do zespołu dołączy także 23-letni środkowy Daniel Szaniawski, który ostatnie sezony spędził w Avii Świdnik. Najnowszym nabytkiem klubu jest młody przyjmujący Daniel Ostrowski, ma on 23 lata i ostatni sezon spędził w Lechii Tomaszów Mazowiecki. Przyjmujący mierzy 198 cm wzrostu.źródło: inf. własna, slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved