Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wartość Mateusza Bieńka znacznie wzrosła, ale klubu nie zmieni

Wartość Mateusza Bieńka znacznie wzrosła, ale klubu nie zmieni

fot. plusliga.pl

Świetna postawa Mateusza Bieńka w Lidze Światowej nie uszła uwadze starających się o niego wcześniej klubów. Kwoty odstępnego proponowane za młodego środkowego wzrosły bardzo, ale Effector Kielce nie podejmuje rozmów w sprawie ewentualnego transferu.

Młody zawodnik Effectora przebojem wdarł się do pierwszej szóstki reprezentacji Polski i raczej trudno będzie innym zawodnikom zająć jego miejsce. Obecnie Mateusz Bieniek z 94 oczkami na koncie jest siódmy wśród najlepiej punktujących (pierwszy jest Kurek, szósty Mika). Wśród najlepszych blokujących Bieniek jest piąty z wynikiem 0.51 bloku na set. Młody środkowy znajduje się też bardzo wysoko w klasyfikacji najlepszych zagrywających – jest trzeci, a wyprzedzają go jedynie Sanderson i Birarelli. Nic więc dziwnego, że oferty klubów nadal napływają do Effectora Kielce. Mimo że sumy, jakie proponowane są za zawodnika, bardzo wzrosły, kielecki klub nie podejmuje rozmów na ten temat.

Ofert jest porównywalnie tyle samo, co przed występami Mateusza w reprezentacji, ale z tą różnicą, że teraz są one także w innych walutach. Nie zmieniamy jednak zdania. Przez najbliższy sezon na pewno nadal będzie zawodnikiem Effectora – zapewnia w serwisie sport.pl prezes Effectora Kielce, Jacek Sęk.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved