Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > W piątkowym meczu bez Bartosza Kurka

W piątkowym meczu bez Bartosza Kurka

fot. Joanna Skólimowska

Polacy w pocie czoła przygotowują się do spotkań z Iranem w ramach Ligi Światowej. W dwóch dzisiejszych treningach nie brał udziału Bartosz Kurek i jest pewne, że w piątkowym pojedynku atakującego biało-czerwonych nie zobaczymy.

Na wczorajszym treningu przy jednym z ataków Bartosz Kurek doznał kontuzji pleców. Uraz nie jest bardzo groźny, ale na pewno bardzo bolesny. Dziś naszym atakującym zajmowali się fizjoterapeuci i lekarz, nie pojawił się on na żadnym z dwóch treningów i jest pewne, że zawodnika nie zobaczymy w piątkowym spotkaniu przeciwko reprezentacji Iranu.

Najprawdopodobniej Bartosz Kurek nie zagra również w niedzielę. Chyba że poczułby się zdecydowanie lepiej. Ale nawet wtedy zapewne ani sam zawodnik, ani sztab medyczny i szkoleniowy nie będą się narażać na ewentualne pogłębienie urazu. Po powrocie do kraju Bartek przejdzie szczegółowe badania i wtedy zapewne określony zostanie zakres jego dalszych treningów – przyznał Tomasz Swędrowski, który przebywa z drużyną w Teheranie.

Kurka w wyjściowej szóstce zastąpi Jakub Jarosz, który prezentuje się dobrze na treningach, ale kto będzie jego zmiennikiem, jeszcze nie wiadomo.źródło: inf. własna, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved