Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Młoda przyjmująca zasiliła szeregi Impelu Wrocław

Młoda przyjmująca zasiliła szeregi Impelu Wrocław

fot. archiwum

Impel Wrocław ma duże tradycje szkoleniowe młodzieży. Ostatnim etapem jest możliwość gry w seniorskiej drużynie. Taką szansę otrzymała występująca w ubiegłym sezonie w Młodej Orlen Lidze - Aleksandra Sochacka.

Aleksandra Sochacka to urodzona w Łodzi wychowanka klubu UMKS Tuszyn. Występuje na pozycji przyjmującej. W ostatnim sezonie reprezentowała barwy Impelu Gwardii Wrocław w rozgrywkach juniorskich oraz Impelu Wrocław w Młodej Orlen Lidze. Mimo młodego wieku – w maju ukończyła 18 lat – wyróżnia ją wysoki procent przyjęcia perfekcyjnego.

Atutem Sochackiej jest dobre przyjęcie i bardzo specyficzny, ale jakże skuteczny atak. – Cieszymy się, że młode zawodniczki będą miały szansę na grę z takimi siatkarkami jak Kasia Skowrońska-Dolata, Carolina Costagrande, Asia Kaczor czy Milena Radecka. Ola w strukturach szkoleniowych Impelu Gwardii Wrocław jest od 2012 roku, zeszły rok udanie reprezentowała nas w Młodej Lidze, dlatego czas na kolejny krok i jej grę w seniorskiej drużynie – skomentował sprawę prezes zarządu Impel Volleyball S.A., Jacek Grabowski.

Cieszę się z propozycji, którą otrzymałam od klubu Impel Wrocław. Uważam ją za swoją życiową szansę. Możliwość gry z takimi gwiazdami to dla mnie zaszczyt i mobilizacja do ciężkiej pracy, aby niedługo móc im dorównać. Bardzo cenię sobie grę w Impelu. Uważam, że klub poważnie podchodzi do swoich zawodniczek w każdej grupie wiekowej. Cieszę się, że będę mogła zostać we Wrocławiu i tu rozpocząć studia – nie ukrywa zadowolenia Aleksandra Sochacka, nowa przyjmująca wrocławskiej drużyny.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved