Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krispol dopina ostatnie transfery

Krispol dopina ostatnie transfery

fot. archiwum

Wszystko wskazuje na to, że budowa APP Krispolu Września powoli dobiega końca. Ostatnio działacze wielkopolskiego klubu dołączyli do drużyny kolejnego wychowanka, a na powrót do Krispolu zdecydował się Michał Dębiec.

APP Krispol Września przechodzi gruntowną przebudowę. Jego działacze wyraźnie postawili na odmłodzenie składu. Chcą też dać szansę gry większej ilości swoich wychowanków. Stąd też do zespołu prowadzonego przez Sławomira Gerymskiego dołączył kolejny młody wychowanek Progressu, a jest nim przyjmujący Maciej Kurek. Jednak wydaje się, że jego trzon stanowili będą ograni zawodnicy, tacy jak: Iglewski, Zrajkowski czy Jasiński. Do tego grona dołączy także Michał Dębiec. Ten 31-letni libero występował już w Krispolu w sezonie 2013/2014, kiedy to debiutował on na I-ligowym szczeblu. Wówczas uplasował się na siódmym miejscu. Następnie doświadczony zawodnik przeniósł się do Bielska-Białej, gdzie grał w barwach BBTS-u. Wcześniej większą część swojej siatkarskiej kariery spędził w Delekcie Bydgoszcz. Pozyskanie tego zawodnika sprawiło, że obecnie kadra wielkopolskiego I-ligowca liczy czternastu zawodników.

– Mamy szerszy i równiejszy skład niż w poprzednim sezonie. Mam nadzieję na wzrost efektywności gry – powiedział Stefan Tomczak. – Zbudowaliśmy mieszankę rutyny z młodością. Doświadczeni są głównie Iglewski i Zrajkowski, a większość składu stanowią młodzi zawodnicy. Trener Gerymski chciał pracować właśnie z takimi siatkarzami. Postawiliśmy też na większą grupę wychowanków – zakończył działacz wrzesińskiej ekipy.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved