Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Stal niemal w komplecie

Stal niemal w komplecie

fot. archiwum

Wicemistrz Krispol I Ligi prawie zbudował już skład na sezon 2015/2016. Dołączyła do niego spora grupa nowych zawodników, o których pisaliśmy już jakiś czas temu. Ostatecznie z zespołem z Opolszczyzny pożegnało się ośmiu graczy.

Wcześniej informowaliśmy, że w Stali AZS PWSZ Nysa pozostało trzech zawodników – Mateusz Biernat (rozgrywający), Dawid Bułkowski (przyjmujący) i Bartłomiej Dzikowicz, który w nadchodzących rozgrywkach występował będzie na pozycji libero. Ostatecznie do tego grona dołączył jeszcze środkowy – Mateusz Nożewski. Pisaliśmy już także o zainteresowaniu działaczy z Opolszczyzny kilkoma zawodnikami: Piotrem Łuką, Piotrem Badurą, Patrykiem Napiórkowskim, Maciejem Kusajem, Piotrem Hernikiem oraz Jakubem Macyrą. Wszyscy oni ostatecznie zasilą szeregi Stali. Ponadto do pierwszego składu dołączy utalentowany Adam Rajski, który jest jeszcze juniorem.

Jedno wolne miejsce pozostaje jeszcze na przyjęciu. Niewykluczone, że zasili je Tomasz Pizuński. To 21-letni przyjmujący, który w minionym sezonie reprezentował barwy grającej w Młodej Lidze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Łącznie pojawił się na parkiecie w 30 setach, w których zdobył 70 punktów dla zespołu z Opolszczyzny.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved