Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Harrison Peacock sezon 2015/2016 spędzi w MKS-ie Będzin?

Harrison Peacock sezon 2015/2016 spędzi w MKS-ie Będzin?

fot. archiwum

Trwa sezon reprezentacyjny, ale to nie oznacza, że kluby odpoczywają. Włodarze intensywnie pracują nad składami na sezon 2015/2016. Efektem pracy działaczy w Będzinie może być chociażby sprowadzenie Harrisona Peacocka, australijskiego rozgrywającego.

W wywiadzie dla jednego z zagranicznych serwisów Australijczyk zdradził miejsce, w którym najprawdopodobniej będzie grał w nowym sezonie. Wybór padł na MKS Banimex Będzin, który notabene w minionym sezonie prowadził selekcjoner reprezentacji Australii – Roberto Santilli. – Mam nadzieję, że będę mógł występować w MKS-ie Będzin, byłym klubie szkoleniowca naszej reprezentacji. Nic nie jest jeszcze przesądzone, ale jesteśmy bardzo blisko porozumienia – powiedział zawodnik w wywiadzie. Przypomnijmy, że nie byłby to pierwszy Australijczyk w polskiej lidze, w Jastrzębskim Węglu występował chociażby Igor Yudin. Nowymi zawodnikami zespołu trenera Tomasza Wasilkowskiego będą już na pewno: Jakub Peszko, Mariusz Schamlewski, Bartosz Kaczmarek i Mateusz Piotrowski.

Urodzony w 1991 roku Peacock obecnie wraz z kadrą walczy w rozgrywkach Ligi Światowej. Jego zespół jak na razie wygrał tylko jedno spotkanie – z Włochami. W ostatniej kolejce Australia dwukrotnie 0:3 uległa reprezentacji Serbii i zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Peacock ma już na swoim koncie udział w igrzyskach olimpijskich w Londynie czy ostatnich mistrzostwach świata.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved