Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > „Karpatki” czekają kadrowe zmiany

„Karpatki” czekają kadrowe zmiany

fot. archiwum

Zespół Karpat Krosno po bardzo trudnym sezonie w I lidze czekają dość duże zmiany. Z drużyny odejdzie kilka doświadczonych siatkarek, w ich miejsce pozyskano już nowe zawodniczki, stawiając przede wszystkim na młodzież.

W barwach Karpat Krosno w sezonie 2015/2016 nie zobaczymy już środkowej Izabeli Bałuckiej. Ta zdecydowała się wybrać ofertę MKS-u Dąbrowa Górnicza i będzie występować w Orlen Lidze.  Na urlop macierzyński udała się atakująca Iwona Grzegorczyk. Być może właśnie na tej pozycji występować będzie Dominika Mikołajewska. Dołączy ona tym samym do swoich dwóch sióstr, które w minionym sezonie stanowiły ważny punkt Karpat Krosno – Aleksandry i Eweliny.

Z klubem pożegnała się libero Paulina Czekajska, w miejsce której zakontraktowano Aleksandrę Guzikiewicz, 24-latkę mającą za sobą występy w krakowskiej Wiśle, Bronowiance, a później także w Ekstrimie Gorlice. Agnieszkę Oyibo zastąpi Magdalena Karpińska, a na przyjęciu szansę na pokazanie się dostanie 20-letnia Klaudia Świstek, w ubiegłym sezonie reprezentująca zespół Silesii Volley Mysłowice. To jednak nie koniec transferów w ekipie „karpatek”. – Jesteśmy już po słowie z jedną środkową, czekamy, kiedy odeśle kontrakt – mówi trener Dominik Stanisławczyk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobietźródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved