Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Lemański kolejny sezon w barwach stołecznego AZS-u

Bartłomiej Lemański kolejny sezon w barwach stołecznego AZS-u

fot. Mateusz Siwiec

Bartłomiej Lemański zostaje w AZS-ie Politechnice Warszawskiej. Mierzący aż 215 cm środkowy bloku przedłużył o rok kontrakt ze stołecznym klubem. Miniony sezon był jego pierwszym na parkietach polskiej ekstraklasy siatkarskiej.

Debiutancki sezon w PlusLidze Bartłomiej Lemański może uznać za bardzo udany. Liczę, że kolejny będzie jeszcze lepszy – uśmiechnął się Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. – Zależało nam, żeby zatrzymać tego siatkarza. Dysponuje on świetnymi warunkami fizycznymi. Jestem pewien, że za kilka lat będzie stanowić o sile reprezentacji Polski – dodał.

Bartłomiej Lemański ma zaledwie 19 lat, a w sezonie 2014/2015 napsuł sporo krwi czołowym atakującym PlusLigi. Przyjmującym również, jego atutem jest bowiem nie tylko blok, ale i trudna, kąśliwa zagrywka – powiedział Marcin Bańcerowski. – Lemański, podobnie jak Paweł Halaba, zagra u nas na zasadzie wypożyczenia z Asseco Resovii Rzeszów – poinformował.

Bartłomiej Lemański o miejsce w wyjściowym składzie AZS-u Politechniki Warszawskiej rywalizować będzie z Jakubem Kowalczykiem i dwoma innymi graczami. Ich nazwiska kibice poznają niebawem.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved