Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nowe twarze w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Nowe twarze w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

fot. archiwum

Pięć nowych zawodniczek trafiło pod skrzydła trenera Dariusza Parkitnego. Klub z Ostrowca Św. zdecydowanie stawia na młodość, kontraktując Beatę Mielczarek, Annę Korabiec, Zuzannę Pieczkę, Kingę Dybek i środkową Jokera Świecie, Alicję Wójcik.

Nie ulega wątpliwości, że zeszłoroczny beniaminek Orlen Ligi w trakcie przerwy pomiędzy sezonami całkowicie przebudowuje skład. Zespół opuściła większość zawodniczek w ich miejsce zakontraktowano występującą już w ekstraklasie Ewelinę Polak, która ostatni sezon spędziła w Mysłowicach. O miejsce w wyjściowym składzie wychowanka warszawskiej Sparty będzie rywalizowała z 24-letnią Pauliną Szpak, grającą m.in. w Stali Mielec. Władzom KSZO udało się przekonać do siebie filary Budowlanych Toruń – przyjmującą Roksanę Brzóskę oraz najlepszą atakującą zaplecza Orlen Ligi – Sandrę Szczygioł.

W tym tygodniu klub pochwalił się kolejnymi wzmocnieniami. W przyszłym sezonie w barwach ostrowczanek grać będzie Beata Mielczarek, przyjmująca mająca za sobą występy w Sparcie Warszawa, Legionovii, AZS-ie Politechnice Warszawskiej czy Nike Węgrów. Nową środkową będzie Alicja Wójcik z Jokera Świecie. Z bydgoskiego Pałacu ściągnięto skrzydłową, Zuzannę Pieczkę oraz Kingę Dybek. Na libero w ekipie KSZO zagra była zawodniczka Pałacu Bydgoszcz, Anna Korabiec.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved