Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > IE: Mocne otwarcie Kosiaka i Rudola

IE: Mocne otwarcie Kosiaka i Rudola

fot. CEV

Nieco ponad pół godziny trwało pierwsze starcie jedynego męskiego duetu biało-czerwonych na igrzyskach europejskich w Baku. Para Maciejów Kosiaka i Rudola pewnie pokonała ukraiński zespół - Denin/Płotnicki.

Maciejowie Kosiak i Rudol od początku meczu z ukraińską parą Denin/Płotnicki narzucili swój styl gry. W efekcie szybko objęli kilkupunktowe prowadzenie i kontrolowali poczynania na boisku. Bezsilni rywale Polaków nie byli w stanie nic zrobić i musieli pogodzić się z wysoką porażką 12:21. Taki sam obraz gry na piasku w Azerbejdżanie kibice oglądali w drugiej odsłonie. Rozstawieni z numerem 2. biało-czerwoni ani przez moment nie stracili koncentracji i pewnie ograli turniejową trzydziestkę jedynkę w takim samym stosunku – 21:12, zapewniając sobie zwycięstwo na otwarcie turnieju.

Premierowy pojedynek Kosiaka i Rudola w igrzyskach europejskich trwał zaledwie 32 minuty. Kolejne spotkanie Polacy rozegrają w czwartek o godzinie 11:00 czasu miejscowego (8:00 czasu polskiego). Naprzeciw naszego duetu stanie rozstawiona z numerem 18. szwajcarska para – Kissling G./Strasser.

Grupa B:Kosiak/Rudol POL [2] – Denin/Płotnicki UKR [31] 2:0
(21:12, 21:12)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved