Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Bociek: Poczułem „stresik”

Grzegorz Bociek: Poczułem „stresik”

fot. Joanna Skólimowska

Po raz pierwszy od blisko roku przed publicznością toruńskiej Plaży Gotyku zagrał Grzegorz Bociek. Atakujący reprezentacji Polski i zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przyznaje, że przed nim jeszcze bardzo dużo pracy.

Za tobą pierwszy mecz rozegrany przed publicznością po dość długiej przerwie i to w nietypowym miejscu, bo na toruńskiej starówce. Jakie wrażenia?

Grzegorz Bociek: – Szczerze przyznaję, że przed tym meczem poczułem „stresik”, bo było tych miesięcy sporo, prawie cały rok. I w tym czasie nie grałem przed jakąkolwiek publicznością, więc to był naprawdę wyczyn. Cały czas pytałem się Dominika, jak to wygląda i co mam robić. Stres był niesamowity. Ale było świetnie, naprawdę bardzo brakowało mi tego wszystkiego.

Teraz wszyscy czekamy na twój powrót na halowe parkiety. Byłeś w szerokiej kadrze Stephane’a Antigi, jak zatem oceniasz szanse na występ w reprezentacji jeszcze w tym sezonie?– Najważniejsze dla mnie to wrócić do siatkówki na spokojnie, bez wariacji. Reprezentacja – jak nie teraz, to za rok. To nie jest też tak, że odpuszczę, tylko po prostu będę dawał z siebie maksimum i zobaczymy.

Sezon reprezentacyjny jeszcze długi….

– To fakt sezon jeszcze długi, ale przede mną naprawdę jeszcze bardzo dużo pracy. To było tak naprawdę dziesięć miesięcy ciężkiej walki i przypuszczam, że teraz będzie jeszcze ciężej.

*Rozmawiała Martyna Szydłowska (pzps.pl)

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved