Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Gromadowska w Budowlanych Łódź

Aleksandra Gromadowska w Budowlanych Łódź

fot. archiwum

Trwa przebudowywanie składu Budowlanych Łódź. Wszystko wskazuje na to, że będzie on mieszanką rutyny z młodością. Do drużyny prowadzonej przez Jacka Pasińskiego dołączyła piąta nowa zawodniczka. Jest nią Aleksandra Gromadowska.

Aleksandra Gromadowska to 19-letnia zawodniczka, która do Budowlanych przeszła z Impelu Wrocław. Młoda przyjmująca ma 188 cm wzrostu i atakuje z pułapu 311 cm. Ostatnio była filarem drużyny Impelu w Młodej Lidze. Teraz będzie miała okazję gry w seniorskim zespole. Na pozycji przyjmujących będzie rywalizowała z Eweliną Sieczką, Heike Beier oraz Martyną Grajber. – To młoda zawodniczka z ogromnym potencjałem. Była zawodniczką młodzieżowych reprezentacji Polski, a teraz znalazła się w kadrze B. Liczę na to, że zwiększy rywalizację i namiesza w składzie – mówi Marcin Chudzik, prezes klubu.

Przypomnijmy, że wcześniej do Budowlanych dołączyły dwie zagraniczne siatkarki – Heike Beier i Pavla Vincourova, a także dwie rodzime zawodniczki młodego pokolenia – Ewelina Tobiasz oraz Julia Twardowska.

Zobacz również
Karuzela transferowa Orlen Ligiźródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved