Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Izabela Bałucka nową środkową MKS-u Dąbrowa Górnicza

Izabela Bałucka nową środkową MKS-u Dąbrowa Górnicza

fot. archiwum

22-letnia środkowa Karpat Krosno, Izabela Bałucka, w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy MKS-u Dąbrowa Górnicza. - Trenowanie i przebywanie na co dzień z tak doświadczonymi zawodniczkami na pewno przyniesie dla mnie wiele korzyści - mówi zawodniczka.

Wychowanka MOS-u Wieliczka ostatnie dwa sezony spędziła w pierwszoligowym zespole Karpat Krosno. W pierwszym wraz z zespołem walczyła o awans do Orlen Ligi, w drugim już tylko o utrzymanie. – Czas spędzony w Krośnie oceniam bardzo pozytywnie i owocnie. Połączenie grania i studiowania było dla mnie jednym z najlepszych rozwiązań w tym czasie. Uważam, że gra w pierwszej lidze była dla mnie cennym doświadczeniem, w ciągu dwóch lat nabrałam dużo pewności siebie i ogrania – mówi Izabela Bałucka w wywiadzie dla oficjalnej strony Orlen Ligi.

22-letnia środkowa otrzymała propozycję z MKS-u Dąbrowa Górnicza, którą bez wahania przyjęła i w przyszłym sezonie będzie okazja, by zobaczyć ją na boiskach Orlen Ligi. – Będzie to na pewno dla mnie duża zmiana, ale będę ciężko trenować i robić wszystko, aby dostać szanse na pokazanie się na boisku. Jest to dla mnie ogromna szansa, którą wykorzystam najlepiej, jak potrafię. Trenowanie z tak ogranymi na tym poziomie zawodniczkami pozwoli mi na zdobycie ogromnego doświadczenia – przyznaje Bałucka cytowana przez orlenliga.pl. W zespole z Dąbrowy Górniczej Bałucka będzie rywalizowała z Eleonorą Dziękiewicz i Kamilą Ganszczyk.

źródło: inf. własna, orlen-liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved