Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Coraz mniej znaków zapytania w Krispolu Września

Coraz mniej znaków zapytania w Krispolu Września

fot. archiwum

W minionym tygodniu informowaliśmy o testach odbywających się w APP Krispolu Września. Po ich zakończeniu trener Sławomir Gerymski wybrał czterech kolejnych zawodników, którzy dołączyli do wielkopolskiego zespołu.

Coraz mniej wolnych miejsc jest w składzie APP Krispolu Września na kolejny sezon. Docelowo jego kadra ma liczyć piętnastu lub szesnastu zawodników, a obecnie jest w niej dwunastu graczy, bowiem czterech kolejnych dołączyło do niej po ubiegłotygodniowych testach, które prowadził trener Gerymski. Wszystko wskazuje na to, że wielkopolska ekipa będzie gruntownie odmłodzona, a szansę gry w niej dostaną także wychowankowie Progressu Września. Z kilku testowanych zawodników nowy szkoleniowiec wrześnian do składu wybrał dwóch wychowanków. Pierwszym z nich jest Michał Torzewski – młody rozgrywający występujący ostatnio w SPS-ie Słupca, a drugim Wiktor Matuszak, który występuje na pozycji libero.

Ponadto szansę wypłynięcia na szerokie wody w Krispolu dostał także środkowy Błażej Szymeczko. W poprzednim sezonie grał on w II-ligowym AZS-ie Zielona Góra, a wcześniej siatkarskie szlify zbierał w Bielawiance Bielawa oraz Adam Banasiak, który z dobrej strony pokazał się w rywalizujących także w II lidze Wilkach Wilczyn.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved