Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jastrzębski Węgiel traci swojego asa, Michał Łasko odchodzi

Jastrzębski Węgiel traci swojego asa, Michał Łasko odchodzi

fot. Sabina Bąk

Podczas kolejnych działań na rynku transferowym PlusLigi z obozu jastrzębian nie napływały optymistyczne informacje. Kolejną ma być odejście Michała Łasko. Jak informuje sport.pl, Michał Łasko rozwiązał kontrakt z Jastrzębskim Węglem.

Michał Łasko to kolejny ze znanych siatkarzy, którzy opuszczają klub. Śląski zespół przebudowuje skład. Wpływ na to mają przede wszystkim ograniczone środki, jakimi będzie teraz dysponował klub. Ma to związek z problemami finansowymi górniczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej – strategicznego sponsora pomarańczowych.

Nastał więc czas pożegnań. Najpierw wiadomo było, że w Jastrzębskim Węglu już nie zagrają Dmytro Filippov, Mateusz Malinowski, Alen Pajenk, Denis Kaliberda, Guillaume Quesque oraz Damian Wojtaszek.

O sile drużyny mieli stanowić tacy zawodnicy, jak kapitan drużyny Michał Łasko, Michal Masny, Grzegorz Kosok, Jakub Popiwczak, Mateusz Kańczok oraz Konrad Formela, którzy wciąż mają ważne umowy.Prezes klubu Zdzisław Grodecki zapowiadał jednak, że konieczne będą renegocjacje wysokości kontraktów. – Biedą trzeba się podzielić – uzasadniał.

Dziś już wiadomo, że okazało się to trudne. Jak informuje sport.pl, warunków nowej umowy nie zaakceptował atakujący Łasko, który tym samym rozstał się z klubem.

*autorem jest Wojciech Todur

*więcej na sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved