Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Torunianki z dwiema nowymi zawodniczkami

Torunianki z dwiema nowymi zawodniczkami

fot. archiwum

Do drużyny Budowlanych Volleya Toruń dołączyły dwie nowe siatkarki. Pierwsza z nich to przyjmująca Patrycja Wyrwa, była siatkarka Jokera Świecie. Drugą jest natomiast Aleksandra Stachowicz, była rozgrywająca Extrimu Gorlice.

Po udanym sezonie na zapleczu ekstraklasy działacze Budowlanych Toruń kompletują skład na nadchodzące rozgrywki. Po odejściu liderki, Sandy Szczygioł, zakontraktowano mające doświadczenie na najwyższym poziomie rozgrywek Marzenę Wilczyńską oraz Karolinę Filipowicz. Teraz do tego grona dołączyła przyjmująca Patrycja Wyrwa, która w minionym sezonie broniła barw Jokera Świecie. Teraz o miejsce w trzeciej ekipie sezonu 2014/15 walczyć będzie z Wilczyńska oraz Martą Wiśniewską.

Drugą zakontraktowaną tego dnia siatkarką jest rozgrywająca, Aleksandra Stachowicz. W ubiegłym sezonie siatkarka występowała w ekipie beniaminka z Gorlic. Po wycofaniu się klubu z rozgrywek zawodniczka zdecydowała się na przenosiny do Torunia. Tam o miejsce rywalizować będzie z Karoliną Filipowicz.

Zobacz również:
Transfery I ligi kobietźródło: inf. własna, pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved