Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pekpol stawia na młodych zawodników, ma nowego atakującego

Pekpol stawia na młodych zawodników, ma nowego atakującego

fot. archiwum

Działacze Pekpolu Ostrołęka intensywnie pracują nad tym, by skompletować skład na kolejny sezon. Pisaliśmy już o tym, że drużynę znad Narwi czeka duża rewolucja kadrowa, ale pierwsze kontrakty już zostały podpisane.

Zanosi się na to, że w wielu zespołach występujących w Krispol I Lidze dojdzie do sporych zmian kadrowych. Nie inaczej będzie w Pekpolu Ostrołęka, z którym rozstać ma się spora grupa zawodników. Na razie kontrakty przedłużyli jedynie Rafał Obermeler (środkowy) oraz Piotr Cichocki (przyjmujący). Obaj zawodnicy do drużyny prowadzonej przez trenera Dudźca trafili przed poprzednim sezonem, jednak nie mieli zbyt wielu okazji, by zaprezentować swoje umiejętności na parkiecie. O ile Obermeler był wpuszczany przeważnie na zagrywkę, o tyle Cichocki sporadyczne okazje do gry dostawał wtedy, kiedy jego drużyna dość wysoko przegrywała w danym secie. Być może w kolejnym sezonie obaj zawodnicy znacznie częściej będą grali w podstawowym składzie.

Wcześniej informowaliśmy już, że do Pekpolu przeniósł się młody rozgrywający, Michał Tomczak. Podobną drogą postanowił podążyć Patryk Szwaradzki, który również jest wychowankiem Tempa 25 Olsztyn. To 20-letni atakujący, który ostatnio występował w Młodej Lidze, broniąc barw AZS-u Olsztyn. Wprawdzie zagrał tylko w siedmiu meczach, ale pokazał się w nich z dobrej strony, notując średnio ponad 13-punktową zdobycz.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved