Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Politechnika już bez Piotra Lipińskiego

Politechnika już bez Piotra Lipińskiego

fot. Cezary Makarewicz

Piotr Lipiński odchodzi z AZS-u Politechniki Warszawskiej. Po sezonie spędzonym w stolicy doświadczony zawodnik szuka nowego pracodawcy. Tymczasem klub finalizuje rozmowy z drugim rozgrywającym, który zastąpi Krzysztofa Bieńkowskiego.

Piotr Lipiński z AZS-em Politechniką Warszawską związał się przed sezonem 2014/2015. W ekipie Jakuba Bednaruka pełnił rolę nie tylko podstawowego rozgrywającego, ale i kapitana. W koszulce Inżynierów rozegrał 34 mecze (127 setów). Dla drużyny zdobył 83 punkty: 46 z ataku, 14 zagrywką i 23 blokiem.

– Piotr to nie tylko dobry siatkarz. To też ciekawy człowiek. Do naszego zespołu wnosił dużo spokoju, a młodszym kolegom służył pomocą. Dziękujemy mu za sezon udanej współpracy i trzymamy kciuki za jego dalszą karierę – powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A.

Następcą Piotra Lipińskiego w AZS-ie Politechnice Warszawskiej będzie mistrz świata – Paweł Zagumny. Obecnie finalizowane są rozmowy z drugim rozgrywającym, który w stołecznym zespole zajmie miejsce Krzysztofa Bieńkowskiego.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved