Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marzena Wilczyńska zasili Budowlanych Toruń

Marzena Wilczyńska zasili Budowlanych Toruń

fot. archiwum

Grająca na przyjęciu Marzena Wilczyńska postanowiła zasilić szeregi trzeciej ekipy I ligi. Zawodniczka ostatni sezon spędziła na parkietach Orlen Ligi, grając w barwach Nafty Piła. Od nowych rozgrywek będzie grać w szeregach Budowlanych Toruń.

Blisko 31-letnia przyjmująca w pilskiej drużynie spędziła jeden sezon i to nawet niepełny, bowiem w lutym tego roku rozwiązała kontrakt z klubem. – Powodem rozwiązania umowy z Naftą były sprawy osobiste, ale szczegółów nie chciałabym zdradzać. Klub bardzo przychylnie ustosunkował się do mojej prośby i doszliśmy do porozumienia w tej kwestii – powiedziała wtedy Strefie Siatkówki Marzena Wilczyńska. Zawodniczka na swoim koncie ma dwa medale mistrzostw Polski – srebrny zdobyty z Centrostalem Bydgoszcz w sezonie 2004/2005 oraz brąz rozgrywek 2009/2010, po który sięgnęła, grając w barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza.

Wilczyńska to trzecia pozyskana w tym okresie transferowym przez Budowlanych Toruń siatkarka. Wcześniej z toruńskim klubem umowami związały się Karolina Filipowicz i Marta Wiśniewska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi Kźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved