Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > AGH ma nowego rozgrywającego

AGH ma nowego rozgrywającego

fot. archiwum

Powoli krystalizuje się kadra zawodnicza AGH AZS Kraków na sezon 2015/2016. Do małopolskiego I-ligowca trafił rozgrywający, który ostatnie dwa sezony spędził w PlusLidze, broniąc barw AZS-u Częstochowa. Są też kolejne rozstania z AGH.

Wcześniej informowaliśmy już, że AGH AZS Kraków zasilili dwaj zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie reprezentowali KPS Siedlce, czyli Jan Fornal i Arkadiusz Żakieta. Trzecim nabytkiem małopolskiego zespołu w trwającym okienku transferowym jest Konrad Buczek. To 21-letni rozgrywający, który ostatnie dwa lata spędził w grającym w PlusLidze AZS-ie Częstochowa. Mimo że nie był on podstawowym sypaczem akademików, to otrzymał sporo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. W minionych rozgrywkach o miejsce w składzie rywalizował z o wiele bardziej doświadczonym Miguelem Angelem de Amo, a i tak zagrał w 73 setach.

Pozyskanie jednych zawodników oznacza, że z krakowskim zespołem pożegnają się jego dotychczasowi reprezentanci. Do grona siatkarzy, którzy opuścili AGH, dołączyli: Daniel Górski, Michał Szalacha oraz Paweł Halaba. Wszystko wskazuje na to, że ci dwaj ostatni w kolejnych rozgrywkach zagrają w PlusLidze.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved