Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Anna Sołodkowicz: Cele są oczywiście najwyższe

Anna Sołodkowicz: Cele są oczywiście najwyższe

fot. archiwum

Anna Sołodkowicz zmienia barwy. Wychowanka Gedanii Gdańsk to kolejna nowa zawodniczka beniaminka pierwszej ligi - Wisły Warszawa. Siatkarka w poprzednim sezonie występowała w zespole Roltexu Zawiszy Sulechów, tj. w drużynie mistrza zaplecza Orlen Ligi.

Szukałam klubu z aspiracjami, w którym mogłabym się nadal rozwijać. Chciałam to robić pod okiem bardzo dobrego trenera. To zadecydowało o moim przyjściu do Wisły. Tak naprawdę nie zastanawiałam się długo. Bardzo szybko podjęłam decyzję o podpisaniu kontraktu – mówi Sołodkowicz.

Zawodniczka z poprzednim klubem wywalczyła mistrzostwo pierwszej ligi, w Wiśle również chce walczyć o jak najwyższe cele. – Cele są oczywiście najwyższe. Życzę nam wygrania pierwszej ligi. Myślę, że do nowego zespołu mogę wnieść doświadczenie, które zdobywałam przez wiele lat kariery. Ważne będzie także to, że potrafię w trudnych momentach zachować spokój – ocenia.

W Warszawie budowany jest bardzo ciekawy skład, który poprowadzi dobrze znany Mirosław Zawieracz. – Jeszcze nie miałam przyjemności współpracy z trenerem Zawieraczem, dlatego też nie znam jego metod szkoleniowych i trudno mi coś w tej kwestii powiedzieć. Wszystko jest przede mną – przyznaje Anna Sołodkowicz. – Mogę powiedzieć, że większość dziewczyn miałam przyjemność poznać. Najlepiej znam się z Magdą Saad. Grałyśmy razem prawie dwa sezony w Legionowie – dodaje 31-letnia zawodniczka.źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved