Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Alessandro Chiappini chce pracować w BKS-ie

Alessandro Chiappini chce pracować w BKS-ie

fot. archiwum

Po tym, jak rezygnację złożył Leszek Rus, w klubie z Bielska-Białej rozpoczęły się poszukiwania nowego trenera. Jednym z kandydatów do objęcia tej posady jest włoski szkoleniowiec, Alessandro Chiappini, który pracował już w polskiej lidze.

Mimo że sezon transferowy w pełni, a ekipa z południowej Polski pozyskała już nowe zawodniczki na przyszły sezon, to z pracy w bialskim klubie zrezygnował najpierw drugi trener BKS-u Marcin Owczarski, niedawno dołączył do niego Leszek Rus.

Kto w tej sytuacji może zawitać do Bielska-Białej w roli szkoleniowca BKS-u Aluprofu? Na przestrzeni ostatnich lat to stanowisko było niezwykle „gorące”, a zmiany następowały co rusz. Jednak te ruchy personalne nie sprzyjały drużynie, która z sezonu na sezon zajmowała niższe lokaty – pisze Katowicki Sport.

Ofert mamy pod dostatkiem i pewnie zdziwiłby się pan, gdybym je pokazał – mówi Ryszard Bortliczek, prezes spółki. – Napłynęły z kraju oraz z zagranicy i mogę jedynie zdradzić, że wśród chętnych jest również Alessandro Chiappini. To znak, że nasza firma nadal cieszy się uznaniem w siatkarskim świecie.W drużynie do tej pory pojawiły się trzy nowe zawodniczki – Słowaczka Nikola Radosova, Argentynka Yael Castiglione i Aleksandra Pasznik. Z bialskim klubem pożegnało się natomiast sześć siatkarek, m.in. Heike Beier i Lucie Muhlsteinova.

źródło: inf. własna, katowickisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved