Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Polacy udanie sparowali przed igrzyskami europejskimi

Polacy udanie sparowali przed igrzyskami europejskimi

fot. archiwum

Na kilka dni przed wylotem do Baku podopieczni Andrzeja Kowala rozegrali dwa spotkania towarzyskie ze Słowacją. Reprezentacja Polski niebawem wystartuje w igrzyskach europejskich, a jak na razie zapisała na swoim koncie dwie wygrane w sparingach.

Pierwsze ze spotkań rozegrane zostało w Łańcucie, natomiast drugie – dzień później w Krośnie. W pierwszym pojedynku ekipa Andrzeja Kowala wygrała bardzo pewnie i triumfowała w czterech rozegranych partiach. Tylko w jednym secie przeciwnicy toczyli wyrównany bój, w pozostałych biało-czerwoni przewodzili od początku do końca. W czwartek Słowacy postawili się już bardziej, a mecz zakończył się po rozegraniu pięciu setów. Tym razem przeciwnicy rozpoczęli dużo lepiej i wygrali łatwo w secie otwarcia, dwie kolejne partie padły łupem Polaków, ale w kolejnym przestój sprawił, że rywale doprowadzili do tie-breaka. W nim szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili już podopieczni Andrzeja Kowala i zakończyli mecz wygraną.

Pierwsze starcie w I igrzyskach europejskich w Baku biało-czerwoni rozegrają już w najbliższą niedzielę, a ich rywalami będą reprezentanci Francji.

Polska B – Słowacja B 4:0
(25:15, 25:22, 25:19, 25:18)
Polska B – Słowacja B 3:2
(20:25, 25:20, 25:18, 19:25, 15:10)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved