Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marta Wiśniewska wraca do Budowlanych Toruń

Marta Wiśniewska wraca do Budowlanych Toruń

fot. archiwum

W klubie z Torunia trwają intensywne prace nad składem na przyszły sezon. Budowlani pozyskali już kilka nowych zawodniczek, a ostatnio zatrzymali też kilka ważnych dla siebie siatkarek. Dodatkowo do klubu ma powrócić Marta Wiśniewska.

W ostatnich dniach władze toruńskiego klubu porozumiały się z trzema środkowymi i na kolejny sezon w Budowlanych pozostaną środkowe: Ewelina Ryznar, Jowita Jaroszewicz oraz Anna Lewandowska, libero Daria Bąkowska i atakująca Aleksandra Theis.

Do Budowlanych Toruń wraca Marta Wiśniewska, która w ostatnim czasie miała rozbrat z siatkówką na tym wyższym poziomie i walczyła na parkietach trzecioligowych, broniąc barw Volley Golub-Dobrzyń. Siatkarka jakiś czas temu poważnie rozważała zakończenie kariery siatkarskiej, ale po przerwie postanowiła wrócić do swojego macierzystego klubu. – To zawodniczka z ogromnym potencjałem i ja cały czas w nią wierzę. W naszym zespole nie będzie grała jednak już jako środkowa, ale na przyjęciu lub ataku – mówi w „Gazecie Pomorskiej” trener Mariusz Soja.

Pewne jest, że w nowym sezonie w toruńskim klubie nie zagrają Katarzyna Bryda oraz Marlena Pleśnierowicz. Ta druga wybrała ofertę Pałacu Bydgoszcz. Z Budowlanymi mają pożegnać się również Sandra Szczygioł i Roksana Brzóska.



źródło: inf. własna, pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved