Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kolejna rozgrywająca z Orlen Ligi w ŁKS-ie

Kolejna rozgrywająca z Orlen Ligi w ŁKS-ie

fot. orlenliga.pl

W Łodzi całkiem poważnie myślą o grze w ekstraklasie. Po zakontraktowaniu Patrycji Tomczyk oraz Katariny Osadchuk ŁKS podał nazwisko kolejnej nowej zawodniczki. Będzie nią Katarzyna Nadziałek, która była podstawową rozgrywającą Nafty Piła.

ŁKS Commercecon Łódź zbroi się przed kolejnym sezonem. Działacze łódzkiego klubu chcą się uchronić przed błędami z poprzedniego sezonu, w którym zespół musiał sobie radzić tylko z jedną rozgrywającą. Dzięki m.in. dobrej grze Aleksandry Filip ŁKS zdobył wicemistrzostwo I ligi, ale w meczach, w których zabrakło rozgrywającej, było bardzo ciężko. Trzy ostatnie mecze sezonu o złoto z Zawiszą Sulechów łodzianki rozgrywały właśnie bez niej i wszystkie trzy przegrały 0:3.

Po zakontraktowaniu rozgrywającej Pałacu Bydgoszcz Patrycji Tomczyk kibice w Łodzi długo zastanawiali się, czy w zespole pozostanie Aleksandra Filip, czy też ŁKS będzie miał dwie nowe rozgrywające. Długo mówiło się o możliwości powrotu do Łodzi wychowanki ŁKS-u, Kingi Baran, wymieniało się również nazwiska innych zawodniczek. Ostatecznie wybór padł na 27-letnią Katarzynę Nadziałek. Wychowanka Jedynki Ostrowiec Świętokrzyski grała w swej karierze w KSZO i Jadarze Politechnice Radom. Trzy lata spędziła w Krośnie i wraz z zespołem Karpat rok temu walczyła o awans do ekstraklasy. Ostatni sezon mierząca 181 cm rozgrywająca spędziła w ekstraklasie, kierując grą Nafty Piła.

Katarzyna Nadziałek jest trzecią nową zawodniczką wicemistrza I ligi kobiet, po Patrycji Tomczyk i Katarinie Osadchuk. Z zespołu odeszło aż sześć zawodniczek, więc to nie koniec wzmocnień łódzkiej drużyny, która poważnie myśli o grze w ekstraklasie, nawet już w przyszłym sezonie.Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi K

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved