Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pavla Vincourová nowym nabytkiem Budowlanych Łódź

Pavla Vincourová nowym nabytkiem Budowlanych Łódź

fot. cvf.cz

Budowlani Łódź kompletują skład - w czwartek klub podał, że kolejnym wzmocnieniem drużyny w sezonie 2015/2016 Orlen Ligi będzie czeska rozgrywająca, Pavla Vincourová. Ostatnio reprezentowała ona barwy Savino Del Bene Scandicci.

Niespełna 23-letnia siatkarka swoją sportową przeszłość wiązała z drużynami z Czech i Włoch. Najdłużej występowała w szeregach VK Královo Pole Brno, żeby potem przenieść się do VK AGEL Prostějov. Kolejnym krokiem jej zawodowego rozwoju była jednak słoneczna Italia, gdzie w klubie Savino Del Bene Scandicci spędziła ostatni sezon.

Warto przypomnieć, że po odejściu Magdaleny Śliwy i pożegnaniu się z drugą rozgrywającą, czyli Emilią Kajzer, włodarze łódzkiej drużyny byli zmuszeni do intensywnych poszukiwań ich zastępczyń. Szeregi teamu opuściły także Natalia Skrzypkowska, która zasiliła Muszyniankę Muszyna, Valerie Courtois oraz Joanna Pacak, czyli nowy nabytek Legionovii Legionowo. Spekuluje się także o transferze Aleksandry Sikorskiej oraz o przejściu do Budowlanych ogniw ekip z dołu tabeli Orlen Ligi. Poza Pavlą Vincourovą do klubu z Łodzi oficjalnie dołączyła już niemiecka przyjmująca Heike Beier, która minione rozgrywki spędziła w zespole z Bielska-Białej.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligiźródło: budowlanilodz.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved