Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czarni wzmocnili rozegranie – do teamu dołączył Patryk Szczurek

Czarni wzmocnili rozegranie – do teamu dołączył Patryk Szczurek

fot. Cezary Makarewicz

Patryk Szczurek jest kolejnym siatkarzem, który w sezonie 2015/16 bronić będzie barw klubu Czarnych Radom w siatkarskiej ekstraklasie mężczyzn. Nowy rozgrywający ma 24 lata, a w minionych rozgrywkach reprezentował Stal AZS PWSZ Nysa.

Patryk Szczurek w ostatnim sezonie kierował grą drużyny z Nysy, czyli wicemistrza Krispol I Ligi. Jest wychowankiem tego klubu, ale lata juniorskie spędził w Spale jako uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Co więcej, był powoływany do reprezentacji Polski kadetów, a później juniorów. Kibicom bardziej znany jest z występów w Lotosie Treflu Gdańsk, gdyż w klubie z Trójmiasta występował w latach 2010-2013.

To dopiero początek zmian w nowym klubie Raula Lozano – szeregi radomskiej drużyny oficjalnie opuścił już Dirk Westphal, który kolejny sezon spędzi we Francji, a ponadto spekuluje się o odejściu Michała Kędzierskiego do Effectora Kielce. W kolejnych rozgrywkach w szeregach Czarnych z pewnością będzie można zobaczyć jednego z „wilków Bednaruka” – Artura Szalpuka oraz nowy nabytek z amerykańskiej ligi uniwersyteckiej, Zacka La Caverę.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigiźródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved