Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > AZS Zielona Góra przed nowym sezonem

AZS Zielona Góra przed nowym sezonem

fot. archiwum

W nowym sezonie w drugoligowym AZS-ie Zielona Góra nie zobaczymy Łukasza Klucznika, Roberta Bitnera i Seweryna Smętka. Prawdopodobnie do zespołu wrócą Maciej Baumgarten i Maciej Januszewski.

W tej chwili trwa kompletowanie składu na sezon 2015/16, odbywają się testy, trenerzy Tomasz Paluch i Zbigniew Zarzeczny oglądają zawodników. Jednak jak powiedział drugi szkoleniowiec zespołu, na pozycjach rozgrywających i przyjmujących jest komplet. Odchodzą Łukasz Klucznik i Robert Bitner do Astry Nowa Sól oraz Seweryn Smętek do Sobieskiego Żagań, pozostali zawodnicy zadeklarowali się zostać. – Szykują się powroty, są prowadzone rozmowy z Maćkiem Baumgartenem i Maćkiem Januszewskim, myślę, że będzie dobry efekt tych rozmów – zdradził drugi trener zielonogórzan, Zbigniew Zarzeczny.

Przygotowania zespół AZS-u rozpocznie 15 sierpnia na własnych obiektach. We wrześniu zielonogórzanie będą grać w turniejach, na pewno jeden sami zorganizują. A pod koniec miesiąca ma rozpocząć się liga. – Ostatnio na spotkaniu w Warszawie optowaliśmy za tym, żeby nie dzielić lubuskich klubów i nie rozrzucać ich po różnych grupach, tylko żeby wszystkie grały w jednej, niedługo zobaczymy, jak ustosunkuje się do tego wydział rozgrywek PZPS-u – zakończył Zarzeczny.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved