Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Waldemar Świrydowicz zostaje w AZS-ie PW

Waldemar Świrydowicz zostaje w AZS-ie PW

fot. archiwum

Środkowy Waldemar Świrydowicz wciąż będzie bronił barw drużyny AZS-u Politechniki Warszawskiej. Dwudziestoośmioletni środkowy bloku podpisał nowy, roczny kontrakt ze stołecznym klubem, z którym związał się przed minionymi rozgrywkami.

Z nowej umowy Świrydowicza zadowolony jest trener Politechniki Jakub Bednaruk.Waldek to bardzo pracowity zawodnik. W sezonie 2014/2015 zrobił bardzo duży postęp. Ma 28 lat, a wciąż się rozwija. Jest świetnym przykładem na to, że na przejście z I ligi do PlusLigi nigdy nie jest za późno – skomentował szkoleniowiec.

Jakub Bednaruk ma nadzieję, że Świrydowicz w sezonie 2015/2016 będzie ważnym ogniwem AZS-u Politechniki Warszawskiej. – Poprzednie rozgrywki Waldek zaczął nie najlepiej. Zmagał się z kontuzją, a później nie mógł wywalczyć miejsca w dwunastce. W końcu jednak przełamał się i wskoczył nie tylko do meczowego składu, ale i do wyjściowej szóstki. Grał świetnie. Za drugą część sezonu należy mu się wysoka ocena – powiedział trener inżynierów.

Waldemar Świrydowicz z AZS-em Politechniką Warszawską związał się w czerwcu 2014 roku. W sezonie 2014/2015 w barwach stołecznej drużyny rozegrał 21 meczów (71 setów). Zdobył w nich 161 punktów: 112 atakiem (61,9 proc. skuteczności), 2 zagrywką i aż 47 blokiem.źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved