Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pekpol z nowym rozgrywającym

Pekpol z nowym rozgrywającym

fot. archiwum

Pierwsze karty zaczynają odkrywać działacze Pekpolu Ostrołęka. W zespole zanosi się na duże przetasowania. Część zawodników zmieniła już barwy klubowe, a Pekpol ma nowego rozgrywającego. Nie jest przesądzone, czy zespół poprowadzi Andrzej Dudziec.

Wcześniej informowaliśmy już, że w przyszłym sezonie w Pekpolu nie zagrają Grzegorz Białek i Michał Przybylski. Do tego grona dołączył Piotr Milewski, który wybrał ofertę KPS-u Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, oraz Karol Szczygielski, który w zespole znad Narwi spędził większą część swojej dotychczasowej siatkarskiej przygody, grając w nim od 2008 roku. Nie jest też przesądzone, czy na ławce trenerskiej ostrołęckiej ekipy wciąż zasiadał będzie Andrzej Dudziec. Wprawdzie działacze optują za takim rozwiązaniem, ale umowa nie została jeszcze parafowana. Za to znany jest już pierwszy nowy nabytek Pekpolu. Został nim Michał Tomczak.

Tomczak to utalentowany rozgrywający, który na swoim koncie ma wiele sukcesów w kategoriach młodzieżowych. W barwach Tempa 25 Olsztyn wywalczył w 2012 roku wicemistrzostwo Polski kadetów. Wcześniej zdobył również mistrzostwo Polski młodzików, zaś w kategorii juniorów dwukrotnie brał udział w turniejach finałowych. Na swoim koncie ma także grę w grającym w Młodej Lidze AZS-ie Olsztyn. Ostatni sezon spędził w drugoligowym Centrum Augustów, z którym doszedł aż do turnieju finałowego II ligi. W nim augustowianie nie odnieśli już sukcesu, ale sam awans do niego był dla nich sporym osiągnięciem.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved