Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > MKS Będzin z nowym libero

MKS Będzin z nowym libero

fot. Joanna Skólimowska

W MKS-ie Banimeksie zmiany. W sezonie 2015/2016 w będzińskim zespole na pozycji libero zagra Bartosz Kaczmarek, 24-letni siatkarz, który rozpoczynał swoją przygodę z siatkówką we Wrocławiu. Zastąpi on Roberta Milczarka, który opuszcza MKS.

Nowy nabytek będzińskiego klubu dwa lata swojej kariery sportowej spędził w Lotosie Gdańsk, a przez ostatnie dwa sezony bronił barw kieleckiego Effectora. – Bardzo cieszę się, że w przyszłym sezonie będę reprezentował barwy klubu z Będzina. Po przedstawieniu wizji zespołu oraz projektu, który właśnie wchodzi w życie, jestem mocno zbudowany nadchodzącym sezonem i nie mogę się doczekać jego rozpoczęcia – powiedział Bartosz Kaczmarek.

Zawodnik zastąpi na pozycji libero Roberta Milczarka, żegnającego się z będzińskim klubem. – Sezon spędzony w Będzinie to ogromny bagaż doświadczeń. Cieszę się, że mogłem reprezentować barwy MKS-u Banimexu Będzin i nie żałuję swojej decyzji o przyjściu do tego zespołu. Życzę miastu i włodarzom klubu, by dalej tak rozwijali tę dyscyplinę – mówił były już będziński libero. – Dziękuję całemu klubowi MKS Banimex Będzin za współpracę, fantastycznym kibicom za ich wsparcie, także w trudnych momentach, których nie brakowało w tym sezonie. Dziękuję również chłopakom z zespołu i całemu sztabowi szkoleniowemu – dodał Milczarek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigiźródło: mksbanimex.bedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved