Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Leszek Rus zrezygnował z pracy w BKS-ie Aluprofie Bielsko-Biała

Leszek Rus zrezygnował z pracy w BKS-ie Aluprofie Bielsko-Biała

fot. archiwum

Wczoraj informowaliśmy o zmianach w sztabie trenerskim BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała. Okazało się, że będą one znacznie większe, bowiem rezygnację z funkcji pierwszego trenera złożył Leszek Rus. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Trener Leszek Rus spędził w BKS-ie Aluprofie jeden sezon. Pod jego wodzą bielskie siatkarki awansowały do ćwierćfinału mistrzostw Polski i ćwierćfinału Pucharu Polski. W Orlen Lidze były o krok od awansu do półfinału, jednak odpadły po przegranej rywalizacji z Impelem Wrocław i ostatecznie zakończyły sezon na 8. miejscu w lidze. W trakcie sezonu umowa z Leszkiem Rusem została przedłużona o kolejny rok, co oznaczało, że na stanowisku pierwszego szkoleniowca nie zajdzie żadna zmiana.

Tymczasem na początku czerwca trener Rus poinformował zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA o rezygnacji ze sprawowanej funkcji. Umowa została więc rozwiązana za porozumieniem stron. – Dziękuję zarządowi za okazane zaufanie, pracownikom klubu za współpracę, sztabowi i siatkarkom za zaangażowanie, zaufanie i wspólną pracę. Wielkie podziękowania należą się także kibicom, którzy zawsze wspierali nasz zespół nie tylko w meczach u siebie, ale także w spotkaniach wyjazdowych. Życzę powodzenia w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że młode zawodniczki wykorzystają szansę, którą otrzymały w tym sezonie – powiedział Leszek Rus.

Zobacz również
Karuzela transferowa Orlen Ligi 

 

źródło: bksbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved