Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Karolina Filipowicz wraca do Torunia

Karolina Filipowicz wraca do Torunia

fot. archiwum

Budowlani Toruń mają nową rozgrywającą. W sezonie 2015/2016 w szeregach klubu będzie występowała Karolina Filipowicz. 26-letnia siatkarka do niedawna była zawodniczką i kapitanem beniaminka Orlen Ligi, Developresu SkyRes Rzeszów.

O zakontraktowaniu przez toruński zespół nowej siatkarki poinformowała „Gazeta Pomorska”. Karolina Filipowicz była już związana z Budowlanymi, bowiem to właśnie w tym klubie pod okiem trener Ewy Openchowskiej rozpoczynała poważną karierę. Później była zawodniczką BKS-u Szóstki Biłgoraj, a następnie Developresu Rzeszów. Z podkarpacką ekipą wywalczyła najpierw awans do I ligi, a następnie Orlen Ligi. W sumie w Rzeszowie Filipowicz spędziła trzy lata. – Tak, w przyszłym sezonie nie zagram w Developresie. To były fajne trzy lata, w których mogłam cieszyć się z drużyną z awansu do pierwszej ligi i do ekstraklasy. Takich rzeczy się nie zapomina – mówiła po ostatnim meczu w barwach rzeszowskiej drużyny. Wywalczyła z nią wówczas 11. miejsce w lidze i statuetkę MVP, pokonując Pałac Bydgoszcz 3:0.

Filipowicz jest pierwszym nabytkiem Budowlanych. Przypomnijmy, że wcześniej z zespołem pożegnały się Marlena Pleśnierowicz, Sandra Szczygioł i Katarzyna Bryda.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi K 

źródło: Gazeta Pomorska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved