Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Duże zmiany w KPS-ie, Milewski wraca do Siedlec

Duże zmiany w KPS-ie, Milewski wraca do Siedlec

fot. archiwum

Na spore zmiany zanosi się w KPS-ie Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS. Wszystko wskazuje na to, że dwóch, a maksymalnie trzech zawodników pozostanie w Siedlcach na nowy sezon. Pierwszym nowym-starym graczem KPS-u został Piotr Milewski.

Dla wielu młodych zawodników magnesem przyciągającym do KPS-u był Sławomir Gerymski, który znany jest z dobrej pracy z młodzieżą. Po jego przenosinach do Wrześni działacze siedleckiego klubu zdecydowali się na postawienie na Przemysława Michalczyka. To jednak nie koniec zmian w szeregach byłego wicemistrza Krispol I Ligi. Będzie ich znacznie więcej. Wszystko wskazuje na to, że w KPS-ie zostanie tylko dwóch zawodników, którzy grali w nim w poprzednich rozgrywkach. Mowa o dwóch przyjmujących – Piotrze Łukasiku oraz Pawle Rejowskim. Niepewna jest też przyszłość Pawła Pietraszko. Wprawdzie tego środkowego siedlecki klub chętnie by zatrzymał, ale sam zawodnik szuka klubu w elicie. Pewne jest za to, że pozostali gracze pożegnali się z KPS-em. Jako pierwszy uczynił to Jakub Zabłocki, który przeniósł się do AZS-u Olsztyn. Kierunek krakowski obrali Jan Fornal i Arkadiusz Żakieta, a na powrót do Wyszkowa zdecydował się Mariusz Pruski. W siedleckiej ekipie nie zagrają już także: Karol Butryn, Łukasz Koziura, Sebastian Matula, Kacper Popik, Tomasz Stańczuk oraz Jakub Guz.

Za to na powrót na stare śmieci zdecydował się Piotr Milewski, który w KPS-ie występował już w Siedlcach w sezonach 2009/2010 oraz 2013/2014, szczególnie miło powinien wspominać ten drugi, bowiem wówczas KPS wywalczył wicemistrzostwo ligi. Ponadto doświadczony rozgrywający spędził trzy lata w Avii Świdnik, a ostatnio był podstawowym zawodnikiem Pekpolu Ostrołęka, z którym rozgrywki ligowe zakończył na siódmym miejscu.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved