Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zmiany w sztabie szkoleniowym BKS-u Bielsko-Biała

Zmiany w sztabie szkoleniowym BKS-u Bielsko-Biała

fot. Łukasz Krzywański

Sztab szkoleniowy BKS-u Aluprofu opuścili drugi trener Marcin Owczarski i trener przygotowania fizycznego Jakub Gniado. Zarówno Marcinowi Owczarskiemu, jak i Jakubowi Gniado po sezonie 2014/2015 kończyły się umowy z klubem.

Dla Marcina Owczarskiego BKS Aluprof był pierwszym klubem, w którym pracował jako trener. Do współpracy zaprosił go ówczesny trener bielszczanek Mirosław Zawieracz. Zespół zajął wówczas 5. miejsce w Orlen Lidze i awansował do Final Four Pucharu Polski. Trener Zawieracz po sezonie zmienił barwy klubowe, ale Marcin Owczarski został w BKS-ie Aluprofie i przez ostatni sezon nadal pełnił funkcję drugiego szkoleniowca bielskich siatkarek.

Klub opuścił także Jakub Gniado, który w tym sezonie dbał o przygotowanie fizyczne zawodniczek. W BKS-ie Aluprofie spędził jeden sezon, ale wygasająca w tym sezonie umowa nie została przedłużona. – Wciąż jeszcze nie wiem, w którym klubie spędzę kolejny sezon. Trwają rozmowy na ten temat. Chciałem podziękować władzom BKS-u Aluprofu za danie mi szansy pracy w Bielsku-Białej, sztabowi szkoleniowemu i dziewczynom za wspólną pracę. Będę za nie trzymał kciuki w następnym sezonie! Dziękuję także kibicom za to, że zawsze nas wspierali i dopingowali nawet podczas spotkań wyjazdowych – mówi Jakub Gniado.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Orlen Ligiźródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved