Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wzmocnienia Campera Wyszków i Krispolu Września

Wzmocnienia Campera Wyszków i Krispolu Września

fot. archiwum

Kluby I ligi dokonują wzmocnień swoich składów. Do drużyny Campera Wyszków dołączył wyszkowianin Kamil Bodzon. Ekipę z Wielkopolski wzmocnił doświadczony siatkarz grający na pozycji rozgrywającego Bartosz Zrajkowski.

Grający na pozycji rozgrywającego Kamil Bodzon swoje pierwsze kroki stawiał w wyszkowskim klubie w UKS-ie Polonez Wyszków, potem trafił do stołecznej kuźni talentów – MKS-u MDK Warszawa. Z tym klubem zdobył mistrzostwo Polski kadetów w 2012 roku. Ostatnio Bodzon występował w drugoligowej drużynie MKS-u MDK Legii Warszawa. Rozgrywający wyszkowskiej drużyny może pochwalić się dobrymi warunkami fizycznymi, ma 192 cm wzrostu.

Do ekipy Krispolu Września dołączył 29-letni Bartosz Zrajkowski. Rozgrywający przez ostatnie trzy lata grał w Camperze Wyszków. Z tą silną drużyną wywalczył m.in. mistrzostwo I ligi w sezonie 2013/2014. Wcześniej bronił barw Pronaru Parkiet Hajnówka. Bartosz Zrajkowski bez wątpienia będzie wzmocnieniem wrześnian. Na parkietach zaplecza PlusLigi wielokrotnie pokazywał ambitną i zaangażowaną siatkówkę. Jego sporym atutem oprócz umiejętności jest cenne doświadczenie na tym poziomie rozgrywek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi Mźródło: krispolwrzesnia.pl, kscamper.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved