Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Gaca zostaje w Będzinie

Gaca zostaje w Będzinie

fot. plusliga.pl

Ledwie Tomasz Wasilkowski zastąpił Roberto Santillego na stanowisku trenera, a klub z Będzina poinformował już o kolejnej podpisanej umowie. Środkowy Mariusz Gaca podpisał kontrakt na nadchodzący sezon, będzie to już trzeci rok jego występów w ekipie tygrysów.

Mariusz Gaca – mierzący 201 cm siatkarz, grający na pozycji środkowego bloku, będzie kontynuował swoją karierę w barwach MKS-u Banimexu Będzin. – Cieszę się, że zostaję w Będzinie na kolejny, trzeci już sezon. Głęboko wierzę i życzę tego sobie, kibicom, a także włodarzom klubu, by nadchodzący sezon był lepszy od poprzedniego – przyznał sam środkowy.

Gaca dołączył do drużyny 2 lata temu – w 2013 roku, kiedy MKS grał jeszcze w I lidze. Dał się poznać jako zawodnik niezwykle oddany temu, co robi. Zawsze uśmiechnięty, ekspresyjny na boisku, nieustannie motywujący kolegów z boiska i walczący do ostatniej kropli krwi.

W sezonie 2014/15 zagrał we wszystkich 33 meczach, jakie rozegrał MKS. Wielokrotnie popisywał się spektakularnymi blokami i atakami ze środka. Zakończył sezon na 18. miejscu wśród najlepiej blokujących w PlusLidze, punktowo zatrzymując swoich rywali aż 57 razy. Klub wierzy, że nadchodzący sezon będzie równie obfity w sukcesy na środku siatki, jak ten miniony.Zobacz również:
Karuzela transerowa PlusLigi

 

źródło: mksbanimex.bedzin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved