Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Barbara Kubieniec: Cele klubu są bardzo ambitne

Barbara Kubieniec: Cele klubu są bardzo ambitne

fot. archiwum

28-letnia wychowanka MUKS-u Bieruń to kolejna nowa zawodniczka Wisły Warszawa. Barbara Kubieniec w poprzednim sezonie występowała w pierwszoligowym ŁKS-ie Commercecon Łódź. W nowym sezonie zawodniczka powalczy o jak najlepszą lokatę z  Wisłą.

– Propozycję z Wisły otrzymałam po zakończeniu rozgrywek o mistrzostwo I ligi. Prezes i trener warszawskiego klubu byli obecni na meczach, więc widzieli, jak gram i co sobą prezentuję. Na spotkaniu przedstawiono mi wizję i cele Wisły oraz konkretną ofertę, która bardzo mi się spodobała, dlatego też moja decyzja była pozytywna. Muszę jednak przyznać, że początkowo wahałam się ze względów prywatnych. Po rozmowach z narzeczonym zdecydowaliśmy się przyjąć propozycję z Warszawy i wierzymy, że to jest trafny wybór – mówi Kubieniec. – Cele klubu są bardzo ambitne i dlatego też budowany jest solidny zespół. Uważam, że będziemy mieszanką młodości i doświadczenia. Według mnie każda zawodniczka z osobna dostarczy drużynie coś pozytywnego, co przyniesie zamierzony efekt, jakim jest miejsce w czołówce tabeli – dodała siatkarka.

Zawodniczka chce wprowadzić do drużyny dobrą atmosferę, chce dobrze grać. – Do zespołu mam zamiar wprowadzić dobrą atmosferę i pozytywną energię. Chciałabym, aby moje zaangażowanie i ambitna praca były motorem napędowym dla innych zawodniczek – powiedziała Kubieniec. Nowa siatkarka warszawskiego klubu uważa, że trener oraz zawodniczki, z którymi przyjdzie jej grać, stworzą dobrą drużynę. Niestety nie miałam przyjemności pracować z trenerem Zawieraczem, ale nie ukrywam, że słyszałam same pozytywne opinie na jego temat. Uważam, że współpraca z tym szkoleniowcem będzie owocna i przyniesie same sukcesy. Znam większość zawodniczek z Wisły, ale niestety nie osobiście, tylko z boiska. Cieszę się, że będę mogła poznać dziewczyny bliżej. Myślę, że się dogadamy i stworzymy zgrany zespół nie tylko pod względem umiejętności, ale także charakteru – zakończyła nowa siatkarka beniaminka I ligi.

 źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved