Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zrajkowski odchodzi z Wyszkowa, kolejny powrót do Campera

Zrajkowski odchodzi z Wyszkowa, kolejny powrót do Campera

fot. archiwum

Jedni zawodnicy odchodzą, drudzy przychodzą - tak dzieje się w Camperze Wyszków, który powoli buduje skład na nowy sezon. Z byłym mistrzem Krispol I Ligi pożegnał się rozgrywający, za to w klubie z Mazowsza pojawił się nowy przyjmujący.

Działacze Campera powoli kompletują skład na nadchodzące rozgrywki. Do grona zawodników, którzy pożegnali się z wyszkowskim zespołem, dołączył Bartosz Zrajkowski. Ten 29-letni rozgrywający spędził w ekipie z Mazowsza trzy ostatnie sezony, sięgając z nią po mistrzostwo Krispol I Ligi, a wcześniej występował w Pronarze Parkiet Hajnówka.

Za to na powrót do Campera zdecydował się Przemysław Gniewek, który w jego barwach występował już w sezonach 2010/2011 oraz 2011/2012. Wówczas grał na pozycji atakującego, ale w nadchodzących rozgrywkach zostanie przestawiony na przyjęcie. 23-letni zawodnik jest wychowankiem Gwardii Wrocław, a ostatni sezon spędził w Huraganie Wołomin, z którym awansował do turnieju półfinałowego II ligi mężczyzn. Co ciekawe, jego trenerem był wówczas Paweł Blomberg, który od kolejnego sezonu poprowadzi… Campera Wyszków.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved