Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Trzy nowe zawodniczki KSZO, kibice czekają na wzmocnienia

Trzy nowe zawodniczki KSZO, kibice czekają na wzmocnienia

fot. archiwum

Miniony tydzień zakończył się dopięciem szczegółów z trzema siatkarkami, które w przyszłym sezonie będą reprezentować zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Wygląda na to, że w dziewiątym zespole Orlen Ligi postanowiono iść drogą, którą wytyczył Pałac Bydgoszcz.

Nowymi zawodniczkami KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zostały dwie rozgrywające: 24-letnia Paulina Szpak, wychowanka MMKS-u Kędzierzyn-Koźle, a następnie zawodniczka Gedani Żukowo (2007-2010), Stali Mielec (2010-2012), a od sezonu 2012/2013 norweskiego Stood Volley oraz grająca na tej samej pozycji 17-letnia Natalia Nowak, występująca ostatnio w Młodej Lidze Legionovii (srebrny medal w sezonie 2014/2015) i wychowanka tego klubu. Co ciekawe o tym ostatnim transferze nic nie wiedzą jeszcze… sama zainteresowana i jej rodzice. Z ostrowieckim klubem związała się także Sandra Szczygioł, 25-letnia atakująca Budowlanych Toruń, która zebrała dużo pochlebnych opinii w ostatnim sezonie, który jej zespół zakończył na trzecim miejscu w tabeli.

Blisko podpisania kontraktów z KSZO Ostrowiec Św. są dwie młode środkowe. Jedna z nich razem z Klaudią Grzelak powołana została w tym roku do kadry Polski juniorek, druga przed dwoma laty sięgnęła po tytuł mistrzyń Polski juniorek.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved