Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Małgorzata Zaciek atakującą Legionovii

Małgorzata Zaciek atakującą Legionovii

fot. archiwum

Ma 182 cm wzrostu, do tej pory grała w niższych klasach rozgrywkowych. Zdaniem trenerów ma wielki potencjał i jest dziewczyną obdarzoną mocną zagrywką. - Marzenia się spełniają - mówi Małgorzata Zaciek, nowa atakująca Legionovii, która grała ostatnio w Nike Węgrów.

Moja siatkarska przygoda zaczęła się w Szczytnie u trenera Krzysztofa Janowskiego. W tym czasie trenowałam jeszcze koszykówkę i lekkoatletykę – mówiła w wywiadzie sprzed pięciu lat Małgorzata Zaciek. Ze Szczytna trafiła do Zryw-Volley Iława, następnie do drugoligowego zespołu AZS-u Politechnika Warszawska, gdzie po raz pierwszy współpracowała z trenerem Robertem Strzałkowskim. Po rozpadzie tego zespołu trafiła do Nike Węgrów, z którym wywalczyła awans do I ligi.

W ostatnim sezonie była wyróżniającą się zawodniczką szóstego zespołu zaplecza ekstraklasy i otrzymała ofertę do Legionovii, w której pracuje… trener Strzałkowski. W zespole na pozycji atakującej będzie rywalizować z reprezentantką Polski, Malwiną Smarzek. – Zdaję sobie sprawę z tego, że będą różne opinie na ten temat, jednak dostałam szansę i chce ją dobrze wykorzystać. A czy uda mi się innych przekonać do siebie… czas pokaże. Tak, Malwina jest mocną dziewczyną i mam nadzieję, że będziemy współpracować ze sobą dla dobra drużyny i klubu – mówi nowa zawodniczka Legionovii. – Wierzę, że nasz zespół zrobi miłą niespodziankę w nadchodzącym sezonie. Niejedną zresztą – zapowiada Małgorzata Zaciek.

źródło: inf. własna, legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved