Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Impel Wrocław pożegnał kolejne zawodniczki

Impel Wrocław pożegnał kolejne zawodniczki

fot. archiwum

Trwają zmiany w składzie klubu z Wrocławia. Dzisiaj klub poinformował, kogo na pewno zabraknie w przyszłym sezonie we wrocławskiej drużynie. Swoją przygodę z Impelem Wrocław kończy siedem siatkarek.

W przyszłym sezonie na wrocławskim parkiecie w roli gospodarza nie zobaczymy na pewno przyjmującej Anny Grejman, rozgrywającej Jenny Hagglund, atakującej Anity Kwiatkowskiej oraz chorwackiej pary przyjmujących – Miry Topić i Hany Cutury. Z klubem pożegnały się także Niemki – Denise Hanke i Berit Kauffeldt – poinformował klubu w oficjalnym komunikacie.

Wszystkie nasze siatkarki miały kontrakty ważne do końca maja i dopiero dzisiaj chcieliśmy ogłosić, kogo zabraknie w kadrze na kolejny sezon. Dziękujemy wszystkim dziewczynom bardzo serdecznie za trud włożony w walkę o każde zwycięstwo! – mówił Jacek Grabowski, prezes zarządu Impel Volleyball S.A.

Większość z siatkarek, które opuszczają Wrocław, mają już nowe kluby. Innym życzymy szybkiego znalezienia kolejnych drużyn. Wszystkim jednak życzymy powodzenia w dalszej karierze i przede wszystkim sportowego rozwoju – dodał Jacek Grabowski.Nie jest to koniec zmian w ekipie klubu z Wrocławia, jak informują przedstawiciele Impelu Wrocław, w najbliższym czasie powinien zostać ogłoszony kolejny transfer klubu.

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved